Firmamız, 2009 yılında hizmete başlamıştır.


Kurulduğu günden bu yana, güvenlik sektöründe yenilikçi ve son teknoloji ürünleri bayileri ile buluşturmaya başlayan Garanti Hayat Teknolojileri, özellikle CCTV ve diğer tüm zayıf akım sistemlerinde faaliyet göstermektedir.


2014 yılında tüm dünya çapında özellikle IP CCTV, Video Konferans, Mobil CCTV, Akıllı Şehir ve Video Wall gibi proje ürünleriyle öncü bir isim haline gelmiş KEDACOM markasının Türkiye Exclusive Distribütörlüğünü alarak, askeri projeler, sınır projeleri, mobil çözümler, akıllı şehir başta olmak üzere, AVM, otel, yaşam merkezleri, ofisler vb. olmak üzere çok sayıda büyük projede hızlı bir şekilde yükseldik.


Hızlı büyüme politikamız ve artan müşteri talepler doğrultusunda 2016 yılında, merkez yönetim birimlerini Florya mevkiinde bulunan Garanti Plaza binamıza taşıdık. Lokasyon ve hızlı ulaşımın önemini çok iyi bildiğimiz için, Perpa şubemiz halen hizmete devam etmektedir.


2017 yılında, ilkeli, dürüst, kaliteli hizmet anlayışımız ve sektörel anlamda doğru adımların atılması ve KEDACOM ürünlerinin sektörde bir tercih haline gelmesi için yapmış olduğumu öncü adımlar sayesinde, markanın Resmi Türkiye Ofisi olmaya hak kazandık.


Kalite politikamızdan taviz vermeden, güçlü ve emin adımlarla alanında uzman kadromuz ile, Florya merkez binamız ve Perpa şubemizle hizmet vermeye devam etmekteyiz.